Toplantılarımıza katılmak istiyorsanız, her Pazar saat 14:00 toplantı salonumuza gelebilirsiniz. Protestanlar olarak İbadetlerimizde ve kutlamalarımızda enstrümanlar eşliğinde Tanrı’ya sevgimizin ifadesi olan ilahiler söyleriz. Tevrat, Zebur ve İncil’den bölümler okuyup dualarla Tanrı’ya övgülerimizi ve dileklerimizi sunarız. Detaylar için bize ulaşın.
Özel Kutlamalar

Noel kutlamamız 24-25 Aralık gününe en yakın olan cuma günü yapılmaktadır. Paskalya etkinliğimiz ise her Nisan ayının başında gerçekleşmektedir. Halka açık ücretsiz bir yemek sunduğumuz bu özel günlerde lezzetli yemekleri tatmakla beraber, geleneksel ilahiler dinleyip bu özel günlerin anlamı hakkında kısa bir mesaj dinleriz. Noel veya Paskalya etkinliklerimizden haberdar olmak veya katılabilmek için bize ulaşın

Dua Toplantıları

Pendik veya Kurtköy civarlarında oturuyorsanız ve hayatınızda çözemediğiniz sıkıntılarınız varsa mutlaka dua'ya ihtiyaç duyorsunuzdur. Belki Rab'be ulaşmak için nasıl dua edeceğinizi bilmiyorsunuz veya teselli bulmak istiyorsunuz. Dua zamanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bizzat katılmak istiyorsanız bize ulaşın.

Sohbet Zamanları

 

Hz. İsa gerçekten haçta öldü mü? Hıristiyanlar Üç Tanrıya Mı İnanıyor?
Hz. İsa Tanrı'nın Oğlu mu? Kıyamette neler olup bitecek? İncil değiştirildi mi? gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız veya Hristiyan inancının temellerini öğrenmek istiyorsanız ibadetten sonra çay veya kahve içmek için bize uğrayabilirsiniz.